Abdullah Avcı’dan bildiri: Moral bozmak yok

Tranduil

New member
16 Haz 2021
253
0
0
7 günde 3 maça çıkacak olan Trabzonspor ’da, Abdullah Avcı öğrencileriyle toplantı yaptı. Trabzonspor’un hocası, “Ferencvaros maçını kendi yaptığımız yanılgılar yüzünden kaybettik lakin buna takılıp kalmayacağız. Moral bozmak yok. Yalnızca Adana Demirspor deplasmanına odaklanın” dedi

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, motivasyon tiplerini hızlandırdı… Adana Demirspor’la yarın deplasmanda oynayacak olan Bordo-Mavililer, perşembe günü UEFA Avrupa Ligi’nde Kızılyıldız’ı konuk edecek. Pazar günü ise bir daha Akyazı’da Gaziantep FK müsabakası var. Oyuncularıyla toplantı gerçekleştiren Avcı, 7 günde 3 maça çıkacaklarını vurguladı ve “Adım adım gideceğiz. En kıymetli maç Adana Demirspor’la… daha sonrasında yine Avrupa’ya döneceğiz. Çok çalışarak, eksiklerimizi kapatarak ve gelişerek bu süreci atlatacağız. Size sonuna kadar inanıyorum. Biz son şampiyonuz ve ligde bir daha yakışanı yapacağınızdan kuşkum yok. Avrupa’da da kümeden çıkacağımıza itimadım tam” sözlerini kullandı.

‘Hepsini kazanabiliriz’

Ferencvaros maçındaki sıradan kusurların kendilerine yakışmadığını da belirten deneyimli çalıştırıcı, “Kendi yaptığımız yanlışlar yüzünden o maçı kaybettik lakin buna takılıp kalmayacağız. Moral bozkmak yok. Ulusal ortaya kadar 3 maç var. Hepsini kazanacak güçteyiz” dedi. (Fanatik)