Acun Ilıcalı’dan iki yarışmacıya sert ikaz

ahmetbeyler

Active member
25 Eyl 2020
29,705
0
36
Acun Ilıcalı’dan iki yarışmacıya sert ikaz
Survivor All Star, tüm heyecanı ile ediyor.

Yarışmacılar dokunulmazlık uğraşı için bir daha karşı karşıya geldi.

Kaybeden, evvelki gün olduğu üzere bir daha Gönüllüler oldu.

ADA KONSEYİ’NDE TANSİYON

Bir aday çıkarmak zorunda kalan Gönüllüler, Ada Konseyi’nde de tansiyon yaşadı.

Başrolde Hikmet, Yasin, Ardahan, Yunus Emre ve Atakan vardı.

İsim yazılmadan evvel 3 oyun üst üste kaybeden Gönüllülere kelam veren Acun Ilıcalı, birinci olarak Hikmet’i dinledi.

“BANA GELENE KADAR…”

Hikmet kurulda, “Sürgün hakikaten benim için sıkıntı bir yer değil. Benim müsabakam, ada hayatım da yeterli giderken benim 5 kere ismimin çıkması… Survivor’ın ikinci ayındayız. 5-6 tane arkadaşın ‘kararsız kaldık demeleri…’ Bana gelene kadar birkaç tane daha arkadaşım olduğunu düşünüyorum. Gökhan ile tartıştım, Gökhan ‘seni yazacağım’ dedi. Yunus Emre ile o gün tartıştık. Atakan niçin yazdı? Ben dedim ki ‘gruplaşma olduğunu düşünüyorum sen de o kümeye dahil misin?’ dedim.” açıklamasında bulunarak evvelki gün niye isminin 5 sefer yazıldığına dair fikirlerini aktardı.

“ATAKAN BENİMLE YARIŞAMAZ”

sonrasındasında Atakan ortaya girerek, “ikinci seçeneği de söyle” demesinin akabinde Hikmet, “Atakan buraya gelmedilk evvel, karşı ekibe gideceğini düşündüm. Ben Atakan’ı seçtiğim vakit, Atakan benimle yarışamaz psikolojisi bozulur’ dedim.” tabirlerini kullandı.

“SEN ÇOK KARAKTERSİZ BİR ADAMSIN”

Atakan, “küfretmedin değil mi?” diye sordu.

Atakan ondan sonrasında, dedi.

BİRİNCİ SERT REAKSİYON ATAKAN’A: YÜZDE 100 YAPTIRIM YAPACAĞIZ

Acun Ilıcalı bu kelamların akabinde Atakan’a müdahale etti…

Ilıcalı, “Atakan sen sözleri nasıl kullanabiliyorsun burada? Yarışmacıya sen niçin hakaret ettin? Sana net bir biçimde söylüyorum. Bir kere daha kurulda bu biçimde bir konuşma yaparsan yüzde 100 yaptırım yapacağız. Uygar bir biçimde konuşamıyorsanız, bu cümlelerin yeri burası değil haberiniz olsun.” diyerek sert ikazda bulundu.

“SEN TAM BİR AYISIN”

Evvelki gün yapılan kurulda Yunus Emre’nin Hikmet için “Kaplanlar nazik yırtıcılardır, ben örneğin fazlaca nazik yırtarım. Latife bir yana avlarını evvel dişileriyle, daha sonra çocuklarıyla paylaşır en son kendileri yerler. Bu özellikleri beni benden alıyor. O yüzden ben kaplanları epey seviyorum. Fakat sen tam bir ayısın. İsmini yazasım bile gelmiyor.” tabirlerini hatırlatan Acun Ilıcalı, “pişman değilim” karşılığı üzerine adeta çılgında döndü.

“SEN NE DİYORSUN?”

Yunus Emre’nin “Ayı da bir hayvan, kaplan da” demesi üzerine ortaya giren Ilıcalı, “Medeni bir biçimde konuşman lazım oy kullanırken. Sen ne diyorsun? Bırak bize muhakeme yapma. Sen galiba söz ve cümlelerde kendini tutabileceksin üzere gelmemeye başladı bana. Burası arkadaşlar oy kullanma yeri. Hakaret yeri değildir.” açıklamasında bulundu.

Öte yandan ikinci eleme adayı Atakan oldu.