Burak Elmas bu sözlerle veda etti!

Tranduil

New member
16 Haz 2021
253
0
0
Galatasaray Divan Heyeti Nisan Ayı Olağan Toplantısı’nda konuşan Başkan Burak Elmas, Sarı Kırmızılı topluluğa seslenerek veda etti.

İşte Burak Elmas’ın o kelamları:

“Atilla İlhan’ın da söylemiş olduği üzere ‘Ayrılıklar da sevdaya dahil.’ Bugün son kere karşınızdayım. Zira ayrılanlar hala sevgili. Yaklaşık 9 ay evvel, bu manevi salonda teşekkür konuşması yapmıştım. Bugün son konuşmamı yapıyorum.”

“Şunun teminatını veriyorum. Her ne olursa olsun en son gerçekleşen olağan genel şuranın, bizim tarafımızdan ileriye dönük tamiri güç yara açmasına, Galatasaray’ın önünde sorun bulunmasına müsaade vermeyeceğiz. Olan oldu. Artık ileriye bakmak lazım”

“Galatasaray’ın pahaları ve aile bütünlüğü uzun vakittir tehdit altında. Divan Liderimiz bugün birkaç kıymetli slayt koydu. Şunu görüyoruz ki, ağızda değil gönülde hissederek Galatasaray’ın ortasında bulunduğu tehlikeli durumu fark ederek uğraş etmek kural.”

Lider adaylarına ileti

“Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu ile bir arada değerli arkadaşları, taşın altına ellerini soktular. Sizlere garanti ediyorum, onlar da bizim yaşadıklarımızı yaşayacaklar. Bu şahsa mahsus bir durum değil.”

“Sizlerden çok kıymetli bir ricam var. 30 Nisan’da kim seçilirse seçilsin, azınlıkların sesiyle onların yıpratılmasına değil, çoğunluğun takviyesiyle Galatasaray’a hizmet etmelerine müsaade verin. misyon müddetlerini tamamlamalarına müsaade verelim”

“Bu özel bir divan şurası toplantısı. Değerli adaylar, kendilerini ve gruplarını tanıtacaklar. Kesinlikle ki bizim periyodumuzu eleştireceklerdir. Bu tenkitleri rahatça yapmaları için bizler konuşmam bitince Divan toplantısından ayrılacağız.”