EDHO’nun Hızırı’ndan büyük sürpriz! Oktay Kaynarca’nın son hareketi epeyce konuşulacak

ahmetbeyler

Active member
25 Eyl 2020
29,705
0
36
EDHO’nun Hızırı’ndan büyük sürpriz! Oktay Kaynarca’nın son hareketi epeyce konuşulacak
Dizi ve sinemaların aranan yüzü ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, son olarak ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile izleyici karşısına çıktı.

Dizide hayat verdiği Hızır Çakırbeyli karakteriyle gönüllere taht kuran Oktay Kaynarca, dizinin final yapmasının akabinde yeni proje çalışmalarına başladı.

Hayranları ünlü oyuncunun yeni dönemde hangi projede rol alacağını merak ederken Oktay Kaynarca’dan bomba bir atılım geldi.

TİCARETE ATILDI

Karizmatik oyuncu Oktay Kaynarca, giysi dalına giriş yaptı ve bu biçimdece oyunculukla yetinmeyip ticarete atılan ünlüler kervanına katıldı.

Kaynarca’nın yüzü olduğu markanın lansmanı Kuruçeşme’de bir yerde gerçekleştirildi. Lansmanacemiyet, moda, sanat, iş ve basın dünyasından kıymetli isimler katıldı.

Kaynarca’nın sanat dünyasının yıldızları içinde yer alan dostları Mehmet Aslantuğ, Selçuk Formül, Ozan Akbaba, Banu Sağnak, Sevinç Kıranlı ve Nihat Odabaşı üzere isimler de bu özel gecede Kaynarca’nın heyecanına ortak oldu.

Gecede müzisyen Şehnaz Sam da verdiği konserle davetlilere keyifli saatler yaşattı.

”ÜRÜNLERİM HUDUTLU SAYIDA ÜRETİLDİ”

Koleksiyonunu çıkartmanın memnunluğunu yaşayan oyuncu Oktay Kaynarca, “Çok heyecanlı bir gündeyim. Tercihlerimi yaparken kendin üzere ol mantığı ile hareket ettim. bu türlü daha gerçekçi ve daha gerçek oluyorsunuz. Mümkün olduğunca hayatta da kendim olmaya çalıştım. Bu koleksiyonumda o doğrultuda hazırladım. Giydiğim vakit kendimi rahat hissettiğim beni tabir eden şeyleri tercih ettim. Koleksiyondaki her modülün bir numarası var. Örneğin; burada gördüğün paltolardan 100 tane yok 25 tane var, hudutlu sayıda üretildi. Koleksiyonlarımı ticaret mantığı yerine sonlu sayıda üreterek çalışma yaptık. Bu yüzden bu eserler benim için hayli kıymetli.” formunda konuştu.

”EYLÜLDE SÜRPRİZ GELEBİLİR”

Eylül ayında izleyicileri büyük bir sürprizin beklediğini belirten Kaynarca, “Bu dönem bir şey yapabilir miyim, yapamaz mıyım onu düşünmeye çalışıyorum. Seyircimizi, eylül ayında kesinlikle bir sürpriz bekliyor. Sinemanın geleceği başımızda net bir biçimde belirleyemediğimiz için sinemaya dair bir şey şu anda düşünmüyorum.” sözlerini kullandı.

DİZAYNLARI TAM NOT ALDI

Kaynarca’nın sanat dünyasından yakın arkadaşları olan Mehmet Aslantuğ, Selçuk Yol, Ozan Akbaba, Banu Sağnak, Sevinç Kıranlı ve Nihat Odabaşı da, “Bugüne kadar oyunculuğunda gösterdiği başarıyı, modada da göstereceğine eminiz. Çok başarılı bir marka olmuş. Dizaynlar sahiden de Oktay’ı yansıtıyor, muvaffakiyetler diliyoruz.” dedi.

”BENİM EN ÂLÂ HALİM OKTAY KAYNARCA HALİM”

İsmiyle özdeş markası hakkında görüşlerini paylaşan Kaynarca, klasik çizgilerden aldığı gücü globalde fark oluşturacak dokunuşlarla tasarladıklarını tabir ederek, “Koleksiyonda yer alan her bir eser; kalite, ayrıntı ve tarzı bir ortada buluşturuyor. Kendi öyküsünü yazan erkekler için farklı bir tecrübe sunacak olan markada kasketler, deri ve yün eldivenler, özel tasarlanmış deri ve kürklerin bir ortada kullanıldığı ceket, pardösü ve paltolar, hafta sonu rahatlığı için tasarlanmış şık spor kesimler ve şüphesiz vazgeçilmezim kadro elbiseler öne çıkıyor. ‘Benim en âlâ halim Oktay Kaynarca halim’ diyerek, herkesi bu ayrıcalığı yaşamak üzere eserlerimizi deneyimlemeye davet ediyorum.” dedi.