Ferdi Kadıoğlu: Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için gayret ediyoruz

Tranduil

New member
16 Haz 2021
253
0
0
Üstün Lig ’in 33. haftasında Fenerbahçe sahasında karşılaştığı Göztepe ’yi 2-0 mağlup etti. Çabanın akabinde Sarı-Lacivertli kulüpte Ferdi Kadıoğlu açıklamalarda bulundu.

3 puanı aldıkları için memnun olduklarını belirten Ferdi Kadıoğlu, “3 puanı aldığımız için memnunuz. Bizim için değerliydi. Son haftalarda fazlaca fazla final maçı oynuyoruz. Önümüzdeki sene Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için gayret ediyoruz. Birinci yarıda epeyce düzgün değildik, bunun için Altay’a teşekkür etmemiz gerekiyor.” dedi.

“Asist yapmak istiyorum”

Asist yapmak istediğini de belirten genç futbolcu, “İkinci yarı daha uygun bir performans sergiledik. Sol tarafta güzel gittiğimi düşünüyorum fakat ileride daha fazla olup asist yapmak istiyorum. Bakalım ileride nasıl olacak.” kelamlarını lisana getirdi.

“Genç ve kaliteli bir grubumuz var”

Genç ve kaliteli bir grup olduklarını da söyleyen Ferdi Kadıoğlu, “Genç ve kaliteli bir grubumuz var. bu biçimde devam etmek istiyoruz. Yaşın bir değeri yok, Fenerbahçe’deki futbolcuların hepsi kaliteli. Fenerbahçe’deki genç futbolcuların performansları için de memnunum.” sözlerini kullandı.