Jevtovic: Tepeyi kovalayan bir ekip olacağız

Tranduil

New member
16 Haz 2021
253
0
0
Kırmızı-siyahlı grubun orta saha oyuncusu Jevtovic, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen idman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Muhteşem Lig’in birinci iki haftasında gösterdiği performansının yeterli ve berbat tarafları olduğunu belirtti.

Performansının yükselmesi için çalışmalara devam edeceğini vurgulayan Jevtovic, “Bazı yerleri geliştirmemiz lazım. kimi vakit kendi tahlilimi yapıyorum, ekip olarak tahlil yapıyoruz. Değiştirmemiz gereken yerleri çalışıyoruz. Grubu dönem sonunda uygun bir yerde görmek istiyorum. Hırslı biriyim ve bu yüzden güzel bir grupta olmak istiyorum. Ligin tepesinde amaçları olan bir ekipte olmak istiyorum.” dedi.

Süper Lig’de daha evvel Konyaspor’da forma giydiğini ve Gaziantep’e karşı oynamakta zorlandığını lisana getiren Jevtovic, şöyleki devam etti:

“Gaziantep, yeterli futbolculardan kurulan bir grup. Buradaki arkadaşlarımızı daha evvelinde tanıyorum. Konya’dayken rakiptik, fazlaca yeterli futbolculardı. Artık geldim buradayım, kendilerine de büyük hürmet duyuyorum. Grubun kuvvetli bir potansiyeli var. Avrupa kupalarında oynayan, tepeyi kovalayan bir ekip olacağımızı düşünüyorum.”

Gaziantep Kalyon Stadyumu’nun bakımda olmasından dolayı MKE Ankaragücü maçını Hatay’da oynadıklarını anımsatan ve kendilerini desteklemek için bu kente gelen taraftarlara teşekkür eden Jevtovic, “Onların dayanağına her vakit muhtaçlığımız var. Sıkıntı durumlarda da dayanaklarına daha fazlaca muhtaçlığımız var. Bizleri destekledikleri için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.