Mesjopala iki yapıtı ile listelerde yerini aldı

Benimki

New member
16 Haz 2021
139
0
0
2021 Yılında bir müzik şirketine ortak olarak müzik piyasasında kolları sıvayan, müzikçi kimliği ‘Mesjopala’ olan iş adamı Mustafa Palabıyık “Unuttum Seni” ve “ölüyorum” isimli single çalışmalarını tamamladı. Dijital platformlarda yayınlanan müzikler 2 ay ortasında Youtube’da 400 binden çok kişi tarafınca dinlendi.

Almanya’da yaptığı yatırımlar ve yardımlar ile tanınan hayırsever iş adamı “Müziğe olan tutkum her vakit vardı. Türkiye’ye sene başında yaptığım ziyaretlerde dostum Ekrem Düzgünoğlu’nun yönetici olduğu müzik şirketi ile anlaştık ve ortak olduk. Uzun vakittir besteler ve kelamlar yapıyordum ve bu vesile ile kendi klip çalışmamızı da tamamladık” dedi.

İş adamı ‘Mesjopala’ ismi için ise “senelerdır sevdiğim ve yakın etrafım tarafınca tabiri caizse lakap olarak ‘Mesjopala’ olarak bilinirim. Hem söyleyiş olarak birebir vakitte bir biçim olarak beni yansıttığını düşünüyorum” dedi.

Mesjopala 3.Şarkısı İçin Kolları Sıvadı

‘Mesjopala’ ismiyle dijital platformlarda ve TV’lerde klipleri yayınlanan iş adamının 3. tekli müziğinin da yakın vakitte hazırlıklarının tamamlanması bekleniyor.

Türkiye’ye Yatırımlar

Türkiye’den Almanya’ya 1970 yılından beri ihracat yaptıklarını ve ülkeye katkı sağladıklarını belirten iş adamı Palabıyık “Ülkemiz için daha farklı neler yapabiliriz, bilhassa gençlerin Türkiye ve yurt haricinde seslerini daha fazla nasıl duyurabiliriz diye projeler üretiyoruz. Son ziyaretimde üzerinde uzun vakittir düşündüğümüz müzik imal şirketi projemiz de tamamlandı ve BPM Müzik ile paydaşlık kurduk. Gençlere ve sesi hoş lakin sesini duyuramayan herkese müzikçi olma yolunda yardımcı olacağız” dedi.