‘Ne Bülent Ersoy’um ne Selin Ciğerci!’ Seyhan Soylu cinsiyetini birinci kere deklare etti…

ahmetbeyler

Active member
25 Eyl 2020
29,705
0
36
‘Ne Bülent Ersoy’um ne Selin Ciğerci!’ Seyhan Soylu cinsiyetini birinci kere deklare etti…
Uzun yıllar ekranda olmayan Seyhan Soylu bir müddetdir Flash TV ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor.

Hafta içi canlı olarak Seyhan Soylu moderatörlüğünde yayınlanan Nihat Doğan, Ebru Polat ve Bahar Candan’ın yorumcu olarak katıldığı magazin programına her gün öteki bir ünlü konuk olarak yorumculuk yapıyor.

“Sisi” lakabıyla ünlüler dünyasında yer alan ve magazine hakim olan Seyhan Soylu, birden fazla vakit sanatkarlarla yaşadığı tartışmalarla gündeme geliyor.

55 yaşındaki sunucu, verdiği bir röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Soylu, cinsel yönelimi hakkında da birinci sefer konuştu.

“NE BÜLENT ERSOY’UM NE SELİN CİĞERCİ”

Bülent Ersoy ve Selin Ciğerci’nin programlarının 2 hafta içerisinde yayından kaldırılması lakin kendisinin 2 yıldır kapalı olan Flash TV’yi tekrar gündeme getirdiğinden bahseden Soylu, “Ben ne Bülent Ersoy’um ne de Selin Ciğerci’yim Allah onların da yolunu açık etsin.” ddiyerek, ikisinin de alanlarında hayli başarılı olduklarını söylemiş oldu.

CİNSİYETİNİ BİRİNCİ DEFA AÇIKLADI

Bülent Ersoy ve Selin Ciğerci üzere erkek imgesinin olmadığını lisana getiren Seyhan Soylu, cinsiyeti hakkında yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

İşte o açıklamalar…

“HERMAFRODİTİM”

“Beni hermafroditim. Ne olduğunu merak edenler Google amcaya bakar. Benim hiç erkek fotoğrafım yok. Zira ne Bülent nede Selin üzere erkek imajım olmadı. Halkta merak ediyor.

Google’ya soruyorlar kaynak diyor ki ‘’ Bu esasen bayan hayat ile dalga geçiyor.’’ Yani özetlemek gerekirse ben benim doğuramadığım çocuklara seçecekleri hayatlar ile ilgili deneyimlerimi ve acılarıma öyküler ile süsleyip anlatıyorum ki onlar benim, bizim çektiğimiz acılara maruz kalmasın.

Bende kompleks, ego, kibir sıfır, paylaşımlarımda evet biraz agresif taraflarım var. Ancak paylaşımlarımda sofra paylaşımım yok. Evet edepsizliklerim benimde oluyor. Lakin halkın bana sevgisine ihanetlerim yok. özetlemek gerekirse ben halkın ta kendiyim. Çokta kıymetli biri değilim.”

HERMAFRODİT NEDİR

Hermafroditizm, Yunan mitolojisindeki Hermes ve Afrodit isimli ilah ve tanrıçalardan ismini alan çift cinsiyetlilik sendromudur.

Bu isimlendirme birebir bedende hem erkek hem dişi bireyin birleşmesiyle ilgili bir mite dayanıyor.

Hermafrodit (ya da intersekslenmiş bir kişi), her iki cinsiyetten de (mesela, bir penis ve bir vulva) birincil seks özelliklerinin kimilerine ya da tümüne sahip olan kişidir. Yani dış ve iç cinsel ve genital organlar içinde bir uyuşmazlık olduğu bir durumdur.

Gerçek bir hermafrodit hem yumurtalığa birebir vakitte testis dokusuna sahip birisidir.