Paribu çöktü mü? Paribu niye açılmıyor?

Serkan

New member
16 Haz 2021
42
0
0
Paribu giriş sorunu, kullanıcıları endişelendirdi. 25 Ekim 2021 Pazartesi akşam saatlerinde Paribu’ya erişim düşüncesi yaşadıklarını bildirmeye başlayan kripto para kullanıcıları, sıkıntısının hâlâ giderilmediği istikametinde toplumsal medyada paylaşımlar yapıyor.

PARİBU ÇÖKTÜ MÜ, niye AÇILMIYOR?

Kripto para alım satım platformu Paribu’ya giriş yapmak kullanıcılar yanılgıyla karşılaşıyor. Paribu’da 25 Ekim 2021 Pazartesi akşam saatlerinden süregelen erişim kasvetiyle ilgili çabucak hemen resmi bir açıklama yapılmadı. kripto paralar ve bitcoinlerde yaşanan düşüş daha sonrasında süreç yapmak isteyenler sorunun ne vakit düzeleceğini merak ediyor.

Paribu’nun toplumsal medyadaki takviye hesabından en son şu paylaşım yapıldı:

“24 Ekim’i 25 Ekim’e bağlayan gece 02.00-02.30 içinde Paribu altyapısında planlı bir bakım çalışması yapılacaktır. Planlı bakım çalışması esnasında transfer süreçleri bekletilecek, alım satım süreçleri ise kapalı olacaktır.”

PARİBU NEDİR?

Paribu, Türk lirası ile kripto para alış yahut satış süreçleri yapılabilen bir kripto para borsasıdır.

PARİBU KİMİN?

2015 yılında ön hazırlık çalışmalarına başlayan, 2016 yılında faaliyete geçen Paribu, 14 Şubat 2017 tarihinde kullanıma açıldı.

Paribu, Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık süreç platformu olarak biliniyor. Süratli ve tümüyle inançlı olarak Bitcoin (BTC) olmak üzere birfazlaca kripto para için alım satım sürecine aracılık eden Paribu’nun CEO’su Yasin Oral’dır.