Valencia, 12 milyon Euro’luk dev teklifi reddetti!

Tranduil

New member
16 Haz 2021
253
0
0
Yıldızlar topluluğu Fenerbahçe’nin en kıymetli kozlarından biri olan Ekvadorlu yıldız, bu dönem ortaya koyduğu performansla parmak ısırtıyor. Deneyimli oyuncu, çabucak hemen dönemin başı bulunmasına karşın 7 gole ulaştı.

VALENCIA’YA DAYANILMAZ TEKLİF

Fenerbahçe’nin yıldızı Enner Valencia attığı gollerin yanı sıra Sarı-Lacivertliler’e bağlılığıyla da gönüllere taht kuracak. Yıldız futbolcuya geçtiğimiz çarşamba günü Suudi Arabistan’dan dayanılmaz bir teklif geldi.

YILLIK 1.5 MİLYON EURO KAZANIYOR

Bir Suudi Arabistan kulübü Enner Valencia’ya 4 milyon Euro’dan 3 yıllık mukavele teklif etti. Valencia, 12 milyon Euro’luk teklifi hiç düşünmeden geri çevirdi. 32 yaşındaki yıldız Fenerbahçe’den yıllık 1.5 milyon Euro kazanıyor.

BURADAN AYRILMAK İSTEMİYORUM

Takvim’in haberine bakılırsa; Sarı-Lacivertliler’in yıldız oyuncusunun yakın etrafına, “Fenerbahçe’de hayli memnunum. Burada şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bunu başarmadan, fevkalade taraftarımızı sevindirmeden buradan ayrılmak istemiyorum” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe için astronomik teklifi geri çeviren Enner Valencia’nın kulübüyle olan mukavelesi dönem sonunda sona eriyor. 2.4 milyon Euro şimdiki piyasa bedeli olan Ekvadorlu yıldız 2020 yılında Tigres’ten bedelsiz olarak transfer edilmişti.