Yaz ayları gücü, SQUST’ın “Don’t Move” teklisiyle yaşanacak

Benimki

New member
16 Haz 2021
139
0
0
Kısa müddet evvel çıkardıkları “Benim Ol” teklisi ile konuşulmaya ve dinlenmeye devam eden SQUST, yaz mevsiminde lisanlardan düşmeyecek Don’t Move isimli yeni teklisini Alim Yapım etiketiyle müziks everlerle buluşturdu. Müziğini daha evvel “Wild Wolf” ve “Hurry Up” müziklerinin remixini yapan genç yeteneklerden Serhan Can ile bir arada hazırlanan teklinin vokalistliğini de sesi ve hoşluğu ile büyüleyen genç yetenek Duygu Yıldırım üstleniyor. Yeni teklinin lyrcis klibi de birinci gösterimini 21 Mayıs Cuma akşamı 21.00’de SQUST YouTube kanalında yaptı. Elektronik müziğin ritim ve hareketliliğini yazın yüksek gücüyle bir ortaya getiren Don’t Move; alternatif sound’u, dinamik beat’leri ve vurucu kelamlarıyla harekete geçiriyor.

Electro House, Future House, Club House, R&B ve Deep House müzik cinslerinde performans sergileyen SQUST’ın yeni teklisi Don’t Move’un kelam ve müziği kendilerine ilişkin. Vokalde Duygu Yıldırım’ın olduğu yeni teklinin mix’i Utku Ünsal, mastering’i ise Emre Kıral imzası taşıyor.

SQUST’ın His Yıldırım vokalistliğinde Alim Üretim etiketiyle çıkan yeni teklisi Don’t Move, tüm dijital platformlardan dinlenebilir.

Hibya Haber Ajansı