Bir uyandı Boris Johnson’ı konutunda gördü

celikci

Active member
25 Eyl 2020
6,589
0
36
Bir uyandı Boris Johnson’ı konutunda gördü
Güney Londra bölgesinde polisin uyuşturucu baskını sırasında uykudan uyanan kuşkulu, karşısında İngiltere Başbakanı Boris Johnson’u gördü. Polisle baskına katılan Johnson’ı meskeninde goren kuşkulu o anları kaydetti.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, dün sabah mahallî saatle 06.00 sıralarında Güney Londra bölgesinde polisin uyuşturucu baskına katıldı.

Baskın sırasında uykudan uyanan kuşkulu karşısında polisle birlikte Başbakan Johnson’u gördü. Kuşkulu, o anları kaydederek toplumsal medyada, “Boris Johnson ve polis tarafınca nasıl baskına uğradım?” iletisiyle paylaştı.

İngiliz vatandaşının toplumsal medya paylaşımı gündem oldu.

Johnson elinde telefonla kendisini kaydeden şüpheliye gülümseyerek Nasılsınız? dedi.

BASKINDA RASTGELE BİR SUÇA RASTLANMADI

Yerel basına konuşan ve toplumsal medya hesaplarında Splinter Sales takma ismini kullanan kişi, “Şok olmuştum. Gece sarhoştum, uyandım ve karşımda Boris Johnsonu gördüm. Düş gördüğümü düşündüm” dedi.

Polis sözcüsü, basına yaptığı açıklamada mülkte kabahat teşkil eden rastgele bir bulguya rastlanmadığını, bu kapsamda rastgele bir gözaltı yapılmadığını belirtti.

Alıntıdır