Acun Ilıcalı: ömrümü bir oyun yaptım ve daima keyif alıyorum

Tranduil

New member
16 Haz 2021
253
0
0
İngiltere 2. ligi Championship takımlarından Hull City’yi bu yılın başlarında satın alan Acun Ilıcalı, dünyaca ünlü spor platformu Athletic’e açıklamalarda bulundu.

Gelecek dönem epey daha uygun bir performans göstereceklerini söyleyen Ilıcalı, “Takımı hayal ettiğimiz yere götüreceğimiz konusunda optimistim. Taraftarla yeni bir periyodu bekliyordu ve onları keyifli etmek için buradayım. Omuzlarımızda büyük bir yük var. Sadece iş için burada değilim. aslına bakarsanız bir işim var. Buraya para kazanmak için de gelmedim. Tek istediğim şey muvaffakiyet.

Benim motivasyonum muvaffakiyet. Ne kadar epeyce motive olursanız, muvaffakiyet da o kadar hayli olur. Gelecek dönem için konsantre olmamız gerekiyor. Bu dönemi bir hazırlık süreci üzere düşünüyorum. Dönem ortasında grubu devraldık. Genç ve deneyimsiz bir ekibiz. Şu ana kadar mükemmel bir iş yaptık ve inançlı bölgeye yakınız. Fakat gelecek dönem daha epey şey yapmamız ve tüm kapasitemizi göstermemiz gerekiyor.”
dedi.

Fenerbahçe’nin yıldızı Mesut Özil’le ilgili de açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, “Mesut şu anda Türkiye’de memnun. Türkiye’de oynamak hayallerinden bir tanesiydi. Türkiye’ye daha yeni geldi ve şimdilik buraya gelmesi sıkıntı gözüküyor. Önceliğimiz âlâ bir grup yaratmak.” sözlerini kullandı.

Acun Ilıcalı ayrıyeten şunları söylemiş oldu: “Burada 5-6 gün kalamıyorum zira kâfi vaktim yok. Yalnızca burada değil, rastgele bir yerde uzun mühlet kalamıyorum. Benim otelim, uçağım. Televizyonda başarabileceğim her şeyi başardım.

Hull City ise benim yeni işim, hobim ve motivasyon kaynağım. Bu grup için ömrümde büyük bir boşluk yarattım. Çocuklar oyun oynarken asla sıkılmaz.

hayatımı bir oyun yaptım ve daima keyif alıyorum. Futbol benim hayatım. Fenerbahçe’nin maçlarını, Dünya Kupasını ve Şampiyonlar Ligi’nde müsabakaları daima takip ediyorum.”