Fatih Özgökçen: Beşiktaş resmi teklifte bulunmadı

Tranduil

New member
16 Haz 2021
253
0
0
İttifak Holding Konyaspor Lideri Fatih Özgökçen gündeme dair özel açıklamalarda bulundu.

Aykut Kocaman haberleri güzel niyetli değil

Radyospor’da Oleycom’un sunduğu Anadolu Ateşi programında Salim Manav’ın canlı yayın konuğu olan Fatih Özgökçen, “Galatasaray maçı öncesinde yayınlanan ‘Aykut Kocaman’ haberinin uygun niyetli olduğunu düşünmüyorum. İlhan Palut Hocamız ile yolumuza devam ediyoruz. İlhan Hocamız ile uzun yıllar yolumuza devam etmek istiyoruz.” sözlerini kullandı.

Abdülkerim ve Ahmet Çalık’a yeni mukavele

Abdülkerim Bardakçı ve Ahmet Çalık’la kontrat uzatacaklarını söyleyen Lider Özgökçen, “Abdülkerim Bardakçı ve Ahmet Çalık ile mukavele uzatacağız. Abdülkerim ve Ahmet’le mukavele uzatma konusunda rastgele bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. Abdülkerim Bardakçı için Beşiktaş’tan gelen resmi gelen bir teklif yok.” dedi.

Galatasaray maçı yorumu

Galatasaray maçı hakkında ise Özgökçen, “Milli ortada oynadığımız hazırlık maçları grubumuz üzerinde olumlu tesir sağlıyor. Hazırlık maçlarında oynamayan genç oyunculara talih veriyoruz. Dün de Ankara Keçiörengücü’yle karşılaştık ve 2-0 kazandık. Galatasaray maçı güç bir müsabaka olacak. Lakin Konyaspor’un bir oyun anlayışı var. Son 2 maç haricinde bu oyun anlayışımızı ortaya koyduk. İnşallah Galatasaray maçında da bu oyun anlayışını ortaya koyabilirsek âlâ bir skorla alandan ayrılacağımızı düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

‘Milli maçlar Konya’da ya da Anadolu’da oynansın’

A Ulusal Ekibe futbolcu gönderme konusunda beklenti içerisinde olduklarını tabir eden Fatih Özgökçen, “A Ulusal Ekip her oyuncunun olmak istediği bir yerdir. Arkadaşlarımız içerisinde beklentiye girmiş olanlar olabilir. A Ulusal Kadro maçlarının Konya’da ya da Anadolu’da oynanmasını isterim. A Ulusal Grubu, İstanbul dışına çıkarmak lazım. Konya Stadyumu da ulusal kadromuz için uğurlu bir stadyum.” diye konuştu.

Ahmed Hasan’ın transfer süreci

Ahmed Hasan’ın transfer sürecini anlatan Özgökçen, “Ahmed Hasan’ın transfer sürecinde oyuncuyla manzaralı görüşme yaparken ‘Başkanım; maaş artı ekstra prim verecek misiniz?’ diye sordu. Ben de ‘Ahmed Hasan Müslüman mısın?’ diye karşılık verdim. O da ‘Evet Müslümanım’ dedi. Ben de, ‘Senin için en hoş prim Hz. Mevlana’yı ziyaret etmektir’ dedim. Ahmed Hasan’la ortamızda hoş bir diyalog geçti. Ekibimizde şu anda aile havası var. Maksadımız ligi en üst sıralarda tamamlamak.” halinde konuştu.

100 milyon TL ödeme yapıldı

Lider Özgökçen, Konyaspor’da nazaranve geldiklerinde 240 milyon TL olan borcun 3-4 aylık süreçte 100 milyon TL’sini ödediklerini söylemiş oldu.