Hakan Ural’dan yıllar daha sonra gelen Sibel Can itirafı! ‘Eşimden ayrılmam diyordum lakin…’

ahmetbeyler

Active member
25 Eyl 2020
29,705
0
36
Hakan Ural’dan yıllar daha sonra gelen Sibel Can itirafı! ‘Eşimden ayrılmam diyordum lakin…’
Ünlü sunucu Hakan Ural, şimdilerde Işık Tuğba Algül ile birlikte Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Neler Oluyor Hayatta” programının sunuculuğunu üstlenıyor.

Gündüz jenerasyonundaki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Hakan Ural, gündeme dair yaptığı açıklamalarla sık sık magazin gündemine gelen isimler içinde yer alıyor.

bir süre evvel koronavirüse yakalanan ve bu süreci çok güç atlatan Ural, sevenlerini endişelendirmişti.

Sıhhatine kavuşan ve ekranlara geri dönen ünlü sunucu, Hürriyet’e verdiği bir röportajda, özel hayatına dair fazlaca özel açıklamalarda bulundu.

”CENABI ALLAH SAYESİNDE VAR OLDUM”

Ural, ‘Çok bedel ödedin mi?’ sorusuna, ”Ben ilkokul mezunuyum, orta 2 terkim. Bende eğitim yok, ana yok, baba yok… Ne üzere vasfımla bu kadar badireden daha sonra var olmuş olabilirim? Cenabı Allahım yardımıyla. Diğer bir izahı yok.” biçiminde yanıt verdi.

”HAYAT BUNLARI GETİRDİ”

Ünlü sunucu, ”Ben demedim ki anneannem beni büyütsün, 14 yaşında çalışayım, 19’da evlenip 23’te baba olayım, boşanıp ikinci evliliğimi yapayım… Hayat bunları getirdi. Ve bu ömrü kılcal damarlarımda hissedercesine yaşadım ben. hiç bir vakit da şikâyetçi değilim. Onlar yaşanmasa tahminen ben olmazdım.” dedi.

”BABAMLA KONUŞMUYORUM”

Babası Selçuk Ural’ın hayatına 17 yaşındayken girdiğini söyleyen Hakan Ural, ”İlerleyen senelerda o doku ahengi kendimce niçinlerle olmadı. Son 10 yıldır onunla bir daha konuşmuyorum. Olamıyor.” dedi.

”EŞİMDEN AYRILMAM DİYORDUM”

Hakan Ural, ‘Sen babasız büyüdün, bu çocuklarınla bağlantını nasıl etkiledi?’ sorusuna şu biçimde karşılık verdi:

”Biz çocuklarımla arkadaş üzereyiz, asla baskıcı değilim. ”Eşimden ayrılmam” diyordum ancak işte büyük konuşmayacaksın. Onları hiç bırakmadım. Babasız büyüdüğüm için fark etmeden içimde biriktirdiğim eksiklikler varmış. Onları çocuklarıma yaşatmamak için de çabaladım.”

”SİBEL’İN TIRNAĞINA ZİYAN GELSE YANINDA OLURUM”

Ural, ‘Eski eşin Sibel Can’la hâlâ görüşüyor musun?’ sorusunu ise şöyleki yanıtladı:

”Sibel’le birbirimizi kırdığımız vakit içinder oldu ancak epeyce gençtik. Biroldukça şeyi yaşla ve deneyimleyerek aşıyoruz. Bugün git Sibel’e sor, ”Ne keyifli bu biçimde bir eşim olmuş, ondan çocuklarım var” der.

Ben de ”Ne memnun Sibel üzere bir eşim olmuş, ondan çocuklarım olmuş” diyorum. Şu an harikulade uygunuz. Her dakika konuşuyoruz. Bana ”Sen varsın, o kadar inanç ortasında hissediyorum ki” diyor. Tırnağına ziyan gelse Sibel’in yanında olurum. Tıpkı sitede oturuyoruz. Onun pırıl pırıl bir oğlu var, Buyruk; onu da epeyce seviyorum. Benim kızım Gisella’yı da Sibel hayli sever.”